şartnamelerde dikkat

icon

 

Şartnamelerde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dış cephe ısı sistemlerinde levha bağlantılarının doğru ve sağlıklı olması için dikkat edilmesi gereken ana kural, Duvar yapısı, Levha türü , Bina yüksekliği kontrol edildikten sonra en doğru bağlantı dübelini seçip , doğru yüzeyde doğru ürünle mekanik bağlantının yapılmasıdır. Duvar yüzeyi ve levhaya göre seçilmiş ısı yalıtım dübeli , hangi duvar için tasarlanmış olursa olsun , minimum 36 kgf Aderans gücü taşımalı , kopma ve kesme mukavemetleri yeterli olmalıdır.

 

Tamamen orijinal hammaddeden mamül, Polyamid çivili veya Çelik çivili olarak duvar yapılarına uygun yırtılma biçimleriyle üretilmelidir.TSE standartları ve en önemlisi, Avrupa birliğine bağlı ülkelerde ısı yalıtım bağlantı elemanlarının CE’si olarak kullanılan ETAG 014 belgesine sahip olmalıdır. Belge sahip ürünü internetten kontrol edebilmek için ETA numarası veya belgenin aslı istenmelidir. 

 

Isı yalıtımında kullanılan tüm detay malzemeler sistem için çok önemli teknik özellikler taşır. Kaliteli uygulamanın garantisi sistemin tamamında %3 ortalama yer kapsayan detaylarda gizlidir.

 

Star Plastik A.Ş. üretimini yapmış olduğu tüm detayların gerekli belgelerini almış , bu belgelerin teknik desteğini ve garantisini sağlamak için ekipler kurmuş , şantiye ortamında ürünün değerlerini ölçebilecek cihazlarla donatmıştır.Star Plastik A.Ş tarafından üretilen detayları nereden temin ederseniz edin , teknik desteği STAR PLASTİK A.Ş. sağlayacaktır.Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.