Hakkımızda

STAR PLASTİK,

32 yıllık deneyim birikimini sektörün geleceğine ve dünya dinamiklerine inanarak güçlü yatırımlarla bütünleştirmiştir.

Bugün sektör tarafından kabul edilmiş başarısının arkasında yatan da bu inançla bütünleşmiş yatırımlar ve dinmek bilmeyen gelişme arzusudur. Yalnızca çok çalışmak ve istemek tabii ki hedeflenenler için yeterli olmayacaktır. Aynı  zamanda teknik ve çağdaş düşünce yönetimini benimseyerek gerekli AR-GE yatırımlarını da yapmak, başarının  bilimselliğini de ispat etmek gerekmektedir. Bünyemizde oluşturduğumuz laboratuvarlar  bilimsel çalışmanın  ispatlayıcısıdırlar.

 

Çünkü; kazandığımız başarının göreceli olmasını kabul edemeyiz.Kullandığımız teknoloji ve dünya değerlerine uyum,

tüm sektörün içine sinmelive tek bir süphe dahi bulunmamalıdır. Bu bilimsellik şartı,zaten kurumsallığımızın ifadesi olan  EN ISO 9001-2000 Kalite Yönetim Sistemi’ nin de bir gereğidir. Kurumumuzun hedeflediği standartların TÜV’ün şartlarıyla  örtüşmesi aslında hoş ve tatmin edici bir tesadüf olmuştur. Günlük 3.000.000 adet üretimimiz ve 650 çeşit ürün  portföyümüz dahilinde ISO belgesi almayacak olsaydık bile hedeflediğimiz kalite standartları arasında aynı kriterler yine  yer alacaktı.

 

Sorumluluğumuzu biliyor ve bunun gerektirdiği görevlerimizi gayet iyi tanıyoruz. Gelecek için yaptığımız planlar, ne mutlu  ki dünyanın gelişimi ve faydaları ile örtüşüyor. Gelecek için buradayız.Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.